Categorieën

Snack assortiment / Kauwstaafjes gevuld met Paté 5 stuks

(Artikelnr: 0037)

Kauwstaafjes gevuld met paté is een buffelhuid (Runderhuid )gevuld met paté op basis van schapenvet. Schapenvet is rijk aan Omega 3 – 6 en 9 vetzuren. Dit helpt de vertering te verbeteren en ondersteunt een betere voedselopname. De kauwstaafjes zijn door de Ruinderhuid een iets taaiere snack, ze moeten dus heel even kauwen op het staafje. 

De Kauwstaafjes gevuld met Pate is 100% gemaakt van Runderhuid en is vrij van conserveringsmiddelen, aroma- en kleurstoffen. Het zorgt voor lekker kauwplezier.  De Kauwstaafjes zijn geschikt voor alle honden een snelle en smaakvolle beloning. De kauwstaafjes zijn ook te verkrijgen met de smaken zalm, kaas en alleen schapenvet, maar ook per 50 stuks.

Product analyse:

  • Eiwit: 44,1%
  • Vet: 20,6%
  • As: 2,8%
  • Vezel: 1,1%
  • Vocht: 8,1%
Herkomst: Rund/Paté/Schapenvet
Iedere hond heeft zijn of haar eigen kauwgedrag. Houd daarom altijd uw hond in de gaten bij het geven van (kauw)snacks. Zorg altijd voor voldoende vers drinkwater voor de hond.

 

Prijsinformatie:
Prijs per :
€ 5,35 *
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst
 

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Artikelnummer

0037 

Voorraad

49

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Laatst bekeken producten
Vanaf 1 maart 2025 zit er bij elke bestelling een klein zakje met Paasschuimpjes en een lootje! Let op!! De schuimpjes zijn voor je baasje(s) en niet voor de hondenpootjes.
Het lootje goed bewaren want op 2de Paasdag maken we een winnaar bekend van een Paas snackpakket t.w.v. € 50,00