Categorieën

Snack assortiment / Trainers Paard 200 gram

(Artikelnr: 0325)
De Trainer is een A-kwaliteit trainer het heeft de vorm van een dobbelsteentje en ligt makkelijk in de hand.  De trainer is dan ook ideaal voor trainingsdoeleinden of als beloningssnack. Je neemt het makkelijk mee in de hand of zak. Detrainer is een medium hard soort brokje en is gemaakt van Paard.

De Trainers Paard  zijn natuurlijk gedroogd en 100% Paard zonder toevoegingen, granen of gluten. Het is een vleestrainer 100% gemaakt van gedroogd vlees ( organen spiervlees en bot ) van Paard.

Product analyse:
  • Eiwit:43%
  • Vet:23,5%
  • As:13,6%
  • Vezel:1,75%
  • Vocht:15%
Herkomst: Paard/EU
Iedere hond heeft zijn of haar eigen kauwgedrag. Houd daarom altijd uw hond in de gaten bij het geven van (kauw)snacks. Zorg altijd voor voldoende vers drinkwater voor de hond.
 
Prijsinformatie:
Prijs per :
€ 4,25 *
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst
 

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Artikelnummer

0325 

Voorraad

15

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Laatst bekeken producten
Vanaf 1 maart 2025 zit er bij elke bestelling een klein zakje met Paasschuimpjes en een lootje! Let op!! De schuimpjes zijn voor je baasje(s) en niet voor de hondenpootjes.
Het lootje goed bewaren want op 2de Paasdag maken we een winnaar bekend van een Paas snackpakket t.w.v. € 50,00