Categorieën

Speelgoed

Foto

Spelen doen honden vooral met hun bek. Ze houden een speeltje vast, apporteren het, gooien ermee, bijten erin of kluiven eraan. Belangrijk is dus dat het speelgoed gemaakt is van veilige, niet-giftige materialen.

Ook bij het geven van speelgoed of een bal raden al het speelgoed onder toezicht te geven en hou je hond altijd in de gaten te houden. Geen enkel speeltje is helemaal onverwoestbaar, maar er zijn wel wat dingen die je kunt doen om de sterkte en veiligheid van hondenspeelgoed te testen.

Geen kauwproducten maar Speelgoed:
We hebben zeker sterke ballen etc. om mee te spelen, maar het zijn geen kauwsnacks. Deze hebben we ook maar dan moet je toch echt naar ons hondensnacks categorie. Controleer je het speelgoed altijd voordat je het afgeeft, kijk naar scheurtjes of ontbrekende stukken. Indien aanwezig zijn gooi het weg en vervang het. 

Vanaf 1 maart 2025 zit er bij elke bestelling een klein zakje met Paasschuimpjes en een lootje! Let op!! De schuimpjes zijn voor je baasje(s) en niet voor de hondenpootjes.
Het lootje goed bewaren want op 2de Paasdag maken we een winnaar bekend van een Paas snackpakket t.w.v. € 50,00