Categorieën

Snack assortiment / Yak kaas L per stuk

Yak kaas L per stuk

Yak Kaas
Yak kaas L per stuk
Yakkaas is 100% Natuurlijk en Biologisch en is vrij van gluten, vlees en granen. Het is 100% Yakmelk en is een hypoallergene harde kauwsnack wat zorgt voor lang kauw plezier. De L is geschikt voor mid

Artikelnummer

0387

€ 16,35 *
Prijs per stuk

Voorraad : 14

Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

De Yak kaas is een harde hondensnack gemaakt van Yak melk en is geschikt voor alle honden. Omdat de Yak kaas niet stinkt is het ook ideaal om deze snack binnen te geven. Zelfs tot het laatste stukje van de Yak kaas kan de hond opeten!
Tip:  Doe het laatste stukje van de yak kaas in de magnetron op een hoge stand voor ongeveer 1 minuut. Dit stukje poft dan op en wordt weer wat groter. Er ontstaat dan een grote crispy snack ipv het kleine stukje ,laat het goed afkoelen om vervolgens aan je hond te geven. Je hoeft dus niks weg te gooien van de yak kaas.

Tip2: Is de Yak kaas wat te hard voor je hond? Week het in warm water, dan wordt de Yak kaas wat zachter. Handig voor de pups! Is de Yak kaas toch te zacht voor je hond? Leg hem dan een paar dagen op een warme plek (in de zon of op de verwarming) en laat hem verder drogen. Je zult zien dat de Yak kaas dan weer harder wordt. 

Yakkaas is 100% Natuurlijk en Biologisch en is vrij van gluten, vlees en granen. Het is 100% Yakmelk en is een hypoallergene harde kauwsnack wat zorgt voor lang kauw plezier. De L is geschikt voor middelgrote en grote honden. Heb je een mooie grote hond kijk dan bij de M of S Yak kaas. Onze Yak kaas bevat 100% Yakmelk en wordt niet aangevuld met koemelk.

Indicatie:
Lengte is circa 15/17 cm. Dikte is circa 2/3 cm. Afhankelijk van welk gewicht Yak kaas u kiest.
Yak kaas S ca. 70 gram: geschikt voor de kleinere honden.
Yak kaas M ca. 110 gram: geschikt voor de kleine tot middelgrote honden.
Yak kaas L ca. 180 gram: geschikt voor de grotere honde

Product analyse: 

  • Eiwit:65%
  • Vet:15%
  • Ruwe as:4%
  • Ruwe vezel:0,4%
  • Vocht:12%
Iedere hond heeft zijn of haar eigen kauwgedrag. Houd daarom altijd uw hond in de gaten bij het geven van (kauw)snacks. Zorg altijd voor voldoende vers drinkwater voor de hond.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Vanaf 1 maart 2025 zit er bij elke bestelling een klein zakje met Paasschuimpjes en een lootje! Let op!! De schuimpjes zijn voor je baasje(s) en niet voor de hondenpootjes.
Het lootje goed bewaren want op 2de Paasdag maken we een winnaar bekend van een Paas snackpakket t.w.v. € 50,00